Obchodní podmínky

Způsoby platby

Dobírka - Obchodní/Profi balík

Zboží je zasláno na adresu odběratele, který zboží uhradí při převzetí zboží. 

Bankovní převod - úhrada před převzetím zboží Po odeslání objednávky v internetovém obchodě jsou vygenerovány údaje potřebné pro platbu a ve formě zálohové faktury zaslány na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce. Po připsání fakturované částky na účet JS MOTO s.r.o.

bude zboží expedováno, nebo připraveno k vyzvednutí, spolu s originálem zálohové a konečné faktury. Není-li objednané zboží po úhradě příslušné částky skladem bude se zákazníkem konzultován další postup. 

Nákup na splátky

Nakupovat můžete v JS MOTO s.r.o. i na splátky a to jak při osobním odběru, tak při zasílání zboží. Při nákupu na splátky je zapotřebí učinit internetovou objednávku, po jejímž odeslání budete vyzváni odkazem k vyplnění potřebných údajů na stránkách úvěrové společnosti. Zboží si můžete odebrat osobně, nebo si jej můžete nechat zaslat na dobírku, ve výši akontace.

Způsoby doručení

Osobní odběr

Objednané zboží si můžete vyzvednout v prozovně firmy JS MOTO s.r.o. v Chabařovicích.

Obchodní balík

Zboží je zákazníkovi doručeno prostřednictvím zvláštních služeb České Pošty.

Česká pošta dodá Obchodní balík následující pracovní den po dni podání. V případě nezastižení adresáta je zásilka k vyzvednutí na nejbližší místně příslušné poště a adresát je o uložení zásilky poštou písemně vyrozuměn.

Zboží bude doručeno na fakturační, případně doručovací adresu, které zákazník uvedl v objednávce. O odeslání zboží je zákazník informován formou e-mailu. Doručení proběhne v pracovní dny v době obvyklé pracovní doby.

Nebude-li oznámená zásilka doručena a ani neobdržíte vyrozumění o uložení zásilky, kontaktujte nás.

Převzetí zboží

Zákazník nebo příjemce zboží má povinnost překontrolovat neporušenost obalu a zda zásilka nevykazuje zjevné znaky poškození. Zákazník by měl ve svém vlastním zájmu překontrolovat správnost dodaného zboží a v případě nesrovnalostí převzetí zásilky odmítnout, či dopravce požádat o doručení další pracovní den a v mezidobí problém konzultovat s provozovatelem. V opačném případě se vystavuje nebezpečí zbytečných průtahů při řešení případného problému. V případě zjištění poškození či jiné nesrovnalosti po převzetí zásilky je zákazník povinen neprodleně kontaktovat firmu JS MOTO s.r.o..

Profi balík

Přeprava zboží mezi firmami prostřednictvím zvláštních služeb České pošty.

Služba je určena pro vzájemný styk mezi podniky na celém území ČR. Není však určena pro zasílání zboží občanům. Česká pošta dodá Profi balík adresátovi následující pracovní den po dni podání. Pokud nebude adresát zastižen, pošta uskuteční druhý pokus o doručení následující pracovní den. Poté je možno zásilku vyzvednout na příslušné poště. O uložení zásilky bude adresát poštou písemně vyrozumněn.